Yhteystiedot

Yhteystiedot

Shakta joogakoulu käyntiosoite

Käyntiosoite

Shakta Joogakoulu Helsinki
Työpajankatu 10 A, 4. kerros
00580 HELSINKI

Lähin metroasema: Kalasatama

Shakta Joogakoulun lähin linja-autopysäkki Reittioppaassa

Muiden toimipisteiden käyntiosoitteet

Porvoo: Asentajantie 8
Turku: Sofiankatu 3
Oulu: Kauppurienkatu 31 A
Tampere: Petsamonkatu 14
Pori: Äestäjänkatu 6
Rovaniemi: Kansankatu 3 A 9
Kuusamo: Kaarlo Hännisentie 2

Shakta joogakoulu yrittäjätalo

Ota yhteyttä

Shakta Joogakoulu Helsinki
jooga@shakta.fi
050 597 5550

Voit olla meihin yhteydessä myös Facebookissa ja Instagramissa.

Muiden toimipisteiden yhteystiedot

Porvoo: suvi@shakta.fi, 040 152 7531
Turku: turku@shakta.fi, 050 471 5580, 045 872 1172
Oulu: niina@shakta.fi, 040 738 7587
Tampere: tampere@shakta.fi,
044 5147937
Pori: pori@shakta.fi, 050 539 5552
Rovaniemi: rovaniemi@shakta.fi,
040 743 0336
Kuusamo: kuusamo@shakta.fi,
040 5083989

Shakta joogakoulu

Postiosoite ja pankkiyhteys

Shakta Oy
c/o Miska Käppi
Työpajankatu 10 A, 4. kerros
00580 HELSINKI
 
Y-Tunnus: 2630169-6
 
IBAN: FI97 54090020044927
BIC: OKOYFIHH
 
Verkkolaskutusosoite: 003726301696
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies
 
Laskut sähköpostilla:
ostolaskut@solido.fi
 
Paperiset laskut:
Shakta Oy
PL 3
00521 Helsinki

Opettajien yhteystiedot

Voit lähestyä opettajiamme myös henkilökohtaisesti kaikissa joogaan liittyvissä kysymyksissä.

Shakta Joogakoulu Miska Käppi

Miska Käppi

miska@shakta.fi

Shakta Joogakoulu Juliana Käppi

Juliana Käppi

juliana@shakta.fi

Shakta Joogakoulu Otto Kronqvist

Otto Kronqvist

otto@shakta.fi

Päivi Tervonen

Päivi Tervonen

paivi@shakta.fi

Pete Ruikka

Pete Ruikka

pete@shakta.fi

Suvi Hanste

Suvi Hanste

suvi@shakta.fi

Veli-Pekka Majava

Veli-Pekka Majava

veikka@shakta.fi

Anna Palmio

anna@shakta.fi

Ellis Barco

Ellis Barco

ellis@shakta.fi

hey
beautiful,

come here often?

drop us a line

or try to find it on our website