Yhteystiedot

Yhteystiedot

Käyntiosoite

Työpajankatu 10 A, 4. kerros
00580 Helsinki
 
Lähin metroasema: Kalasatama
 
Shakta Joogakoulun lähin linja-autopysäkki Reittioppaassa.

Ota yhteyttä

jooga@shakta.fi
050 597 5550

Postiosoite ja pankkiyhteys

Shakta Oy
Harjannetie 10 A 12, 00710 Helsinki
Y-Tunnus: 2630169-6
 
IBAN: FI97 54090020044927
BIC: OKOYFIHH
Laskut osoitteeseen: laskut@shakta.fi

 
 
 

Tilaa kuukausittainen uutiskirjeemme

Uutiskirjeessä tietoa tapahtumista, kursseista ja tarjouksista sekä uusimmat blogauksemme.
 

 
 

Opettajien yhteystiedot

Voit lähestyä opettajiamme myös henkilökohtaisesti kaikissa joogaan liittyvissä kysymyksissä.
 

 

Miska Käppi

miska@shakta.fi
 
 

 

Juliana Käppi

juliana@shakta.fi
 
 

 

Otto Kronqvist

otto@shakta.fi
 

 

Suvi Hanste

suvi@shakta.fi
 

 

Ellis Barco

ellis@shakta.fi
 
 

 

Laura Foon

laura@shakta.fi
 
 

 

Hanna-Leena Vartio

hanna-leena@shakta.fi
 
 

 

Sauli Tikka

sauli@shakta.fi
 
 

 

Pete Ruikka

pete@shakta.fi