fbpx

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Käyntiosoite

Shakta Joogakoulu Helsinki
Työpajankatu 10 A, 4. kerros
00580 HELSINKI
 
Lähin metroasema: Kalasatama
 
Shakta Joogakoulun lähin linja-autopysäkki Reittioppaassa.
 

Muiden toimipisteiden käyntiosoitteet

Sipoo: Gumbontie 222, Hindsbyntie 123
Porvoo: Asentajantie 8
Turku: Läntinen Pitkäkatu 21–23 B
Oulu: Kansankatu 47 & Kaitoväylä 22
Tampere: Petsamonkatu 14
Rovaniemi: Viirinkankaantie 1
Kuusamo: Raistakantie 1

Ota yhteyttä

Shakta Joogakoulu Helsinki
jooga@shakta.fi
050 597 5550
 
Voit olla meihin yhteydessä myös Facebookissa ja Instagramissa.
 

Muiden toimipisteiden yhteystiedot

Sipoo: juliana@shakta.fi, 045 181 4183
Porvoo: juliana@shakta.fi, 045 181 4183
Turku: turku@shakta.fi, 045 872 1172
Oulu: niina@shakta.fi, 040 738 7587
Tampere: tampere@shakta.fi,
044 5147937
Rovaniemi: rovaniemi@shakta.fi,
040 743 0336
Kuusamo: kuusamo@shakta.fi,
040 770 0251
 

Postiosoite ja pankkiyhteys

Shakta Oy
c/o Miska Käppi
Hindsbyntie 123
04130 Sipoo
 
Y-Tunnus: 2630169-6
 
IBAN: FI97 54090020044927
BIC: OKOYFIHH
 
Verkkolaskutusosoite: 003726301696
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies
 
Laskut sähköpostilla:
ostolaskut@paritilit.fi
 
Paperiset laskut:
Shakta Oy
PL 3
00521 Helsinki

 
 
 

Tilaa kuukausittainen uutiskirjeemme

Uutiskirjeessä tietoa tapahtumista, kursseista ja tarjouksista sekä uusimmat blogauksemme.
 

 
 

Opettajien yhteystiedot

Voit lähestyä opettajiamme myös henkilökohtaisesti kaikissa joogaan liittyvissä kysymyksissä.
 

 

Miska Käppi

miska@shakta.fi
 
 

 

Juliana Käppi

juliana@shakta.fi
 
 

 

Otto Kronqvist

otto@shakta.fi
 

 

Suvi Hanste

suvi@shakta.fi
 
 

 

Laura Foon

laura@shakta.fi
 
 

 

Pete Ruikka

pete@shakta.fi
 
 

 

Anna Palmio

anna@shakta.fi
 
 

 

Ellis Barco

ellis@shakta.fi
 
 

 

Erika Boström

erika@shakta.fi